Motocaddy M5 GPS-DHC Elektrische Golftrolley
Trolleyworld voordeel
Adviesprijs | € 1.499,00 |
Uw voordeelprijs | € 1.299,00 |
Te huur vanaf | € 32,90 p/mnd |

Motocaddy M5 GPS-DHC
De Motocaddy M5 GPS-DHC is de ultieme keuze voor golfers die op zoek zijn naar de perfecte combinatie van geavanceerde technologie en gebruiksgemak. Deze gloednieuwe trolley biedt een 3,5-inch LCD touchscreen dat zelfs onder verschillende weersomstandigheden perfect leesbaar is, waardoor u altijd nauwkeurige informatie tot uw beschikking hebt.
Met de DHC (Downhill Control)-functie kunt u de trolley eenvoudig laten rijden zonder dat u deze hoeft vast te houden, zelfs wanneer u een heuvel afrijdt. Dit maakt de M5 GPS DHC ideaal voor heuvelachtige golfbanen. De ingebouwde GPS biedt toegang tot baankaarten van meer dan 40.000 golfbanen wereldwijd, met gedetailleerde informatie over afstanden, hindernissen en vlagpositie. U kunt de vlagpositie zelfs aanpassen voor extra nauwkeurigheid.
De trolley heeft ook de mogelijkheid om al uw telefoonmeldingen rechtstreeks op het display te ontvangen via de Motocaddy-app, zodat u geen belangrijke berichten mist tijdens uw ronde golf.
Met het 28,8V-aandrijfsysteem, fluisterstille motor, en ultra-lichte lithiumbatterij biedt de M5 GPS DHC uitstekende prestaties en duurzaamheid. Bovendien heeft de trolley een innovatief opvouwsysteem dat het transport en de opslag vergemakkelijkt, zodat de trolley in de kleinste auto's past.
Kenmerken van de Motocaddy M5 GPS DHC:
-
GPS-systeem met toegang tot 40.000 golfbanen
-
DHC (Downhill Control) voor gecontroleerd bergafwaarts rijden
-
Ingebouwde touchscreen van 3,5 inch voor eenvoudig gebruik
-
Voorkant, midden en achterkant van de green informatie
-
Geen abonnementskosten voor baankaarten
-
Stil en krachtig 28,8V-systeem
-
SlimFold opvouwsysteem voor eenvoudig transport
-
Ingebouwde USB-oplaadpoort en Wi-Fi voor systeemupdates
-
Compatibel met EASILOCK™ golftassen
-
Gratis proefperiode voor de Motocaddy App (6 maanden)
Met de Motocaddy M5 GPS DHC krijgt u alles wat u nodig hebt voor een ideale golfervaring. Of u nu heuvels op en af gaat of het hele veld wilt verkennen, deze trolley biedt de technologie en betrouwbaarheid die een moderne golfer verwacht.
Huuroptie: De M5 GPS DHC is ook te huur voor € 32,90 per maand voor 36 maanden, inclusief een accessoireblok, 1 accessoire naar keuze en pouch (exclusief eventuele app-kosten).
Na 6 maanden kunt u kiezen voor een betaalde versie van de Motocaddy App voor € 59,99 per jaar.
Tags
Accessoires voor MOTOCADDY elektrische golftrolleys
Accessoire |
Prijs |
€ 34,90 |
|
€ 34,90 |
|
€ 59,90 |
|
€ 29,90 |
|
€ 34,90 |
|
€ 34,90 |
|
Hedgehog winterwielen set |
€ 119,00 |
Winterhandschoenen met verwarming |
€ 69,90 |
Accu's |
Prijs |
Meerprijs: 36 holes Ultra lithiumaccu. (deze accu is standaard op de Motocaddy M7, dus geen meerprijs). |
€ 50,- |
Golftassen |
Prijs |
Van € 379,00 voor € 339,00 |
|
Van € 269,00 voor € 249,00 |
|
Van € 329,00 voor € 299,00 |